Tervező és építkező tábor a MIK-en

2023-07-10 08:00 - 2023-07-14 16:00

2022-es évben nagy sikerrel, a gyerekek és a szüleik pozitív visszajelzéseivel zárultak a PTE MIK által szervezett nyári gyermektáborok.

Idén is várjuk a jelentkezőket! Ha nincs szabadságod, ha vizsgára kell készülnöd, de szünet van az oviban, iskolában, akkor bízd ránk gyermeked, mi örömmel várjuk változatos programjainkon!

Tervező és építkező tábor a MIK-en

Kontakt: Murai-de Carvalho Barbara

E-mail: murai.barbara@mik.pte.hu

Telefon: 06 30 155 6364

Tábort szervező szervezeti egység: PTE Műszaki és Informatikai Kar

Tábor helyszíne: Pécs, Boszorkány út 2.

Résztvevők korosztálya: iskolás (11-14 év)

Résztvevők várható létszáma/hét: 15 fő (minimum 12)

Részvételi díj összege: 32 000,-HUF/hét

Tábor időpontja: 2023. július 10 - 14.

Jelentkezési határidő: 2023.július 3.

Étkeztetés: napi háromszori étkezés

Rövid leírás (tábor témája): Interaktív és kézműves foglalkozások a Műszaki és Informatikai Kar szellemiségének jegyében, melyeket sportfoglalkozásokkal, állatkerti sétával és Pollack strandi csobbanással teszünk színesebbé. A foglalkozásokon a táborozók az alkotások elkészítésének folyamatán keresztül közelebb kerülnek a tervezés és az építkezés menetéhez. Kis informatikát is csempészünk a táborba, mely pedagógus vezetésével fog zajlani.