Nyílt nap az Egészségtudományi Karon! - Kaposvári Képzési Központ

2024-01-17 09:30

Kaposvári Képzési Központ (7400 Kaposvár, Szent Imre u. 14/b)

Kapcsolattartó
Tóth Krisztina
krisztina.toth@etk.pte.hu

Rendezvényeinken szeretettel várjuk az érdeklődő diákokat betekintő mini előadásokkal, magas hűségű szimulációs eszközbemutatókkal, interaktív szakbemutatókkal melyeken keresztül mutatkoznak be az egészség- és sporttudományi képzések kis létszámú csoportokban az érkező diákoknak.

Számunkra fontos, hogy az egészségügyi pályákat interaktívan, élményközpontúan bemutatva, reális és élhető pályaívet és jövőképet mutassunk be a pályaválasztóknak – Neked! A szülők számára is készülünk ezen a napon külön programmal. A szülőkonferencián több, a szülőket érintő témákban tartanak rövid tájékoztatást felkért előadóink, ahol lehetőségük nyílik kérdezni is. Programunk célja, hogy első kézből nyújtsunk információt a továbbtanulással kapcsolatos ”felnőtt” témákban is.

Részletes programterv »