3. Irány a PTE! Kultúrfeszt

Kapcsolattartó
Hegedüs Réka
iranyapte@pte.hu

Idén ősszel, 2022. október 14-én rendezzük meg a 3. Irány a PTE! Kultúrfesztet a pécsi Expo Centerben, melynek célja, hogy az online felületek adta lehetőségek mellett, személyesen, első kézből értesülhessenek a felvételi előtt álló látogatók a felvételivel, kari nyílt napokkal, a PTE családi közösségével kapcsolatos legfontosabb információkról.

3. Irány a PTE! Kultúrfeszt

A PTE bemutatkozását elősegítő programsorozat kitér kulturális és szakmai programokra, izgalmas tájékoztató előadásokra, szakmai beszélgetésekre. Mindemellett pályaorientációs tanácsadásokkal, egyetemi szabadidős programok szemléltetésével és nyereményjátékokkal készülünk a fiatalok számára.

A rendezvény látogatása ingyenes, de regisztrációhoz kötött formában valósul meg. Szeretettel várjuk a felvételi iránt érdeklődőket, a középiskolás diákokat, tanárokat és a szülőket is!

További részletek az alábbi linken!

Irány a PTE Kultúrfeszt 3