13. Pécsi Bölcsész Kreatábor

2022-07-04 10:00 - 2022-07-08 16:00

A PTE BTK idén nyáron 13. alkalommal szervez nyári #pécsibölcsész Kreatábort középiskolások számára.

• Lenne kedved hozzá?
    A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara idén nyáron 13. alkalommal rendezi meg a középiskolás diákok számára hirdetett Kreatáborát.

Hogy mivel várunk?
    A délelőtti érdekfeszítő előadásokon és workshopokon nem csak abba kóstolhatsz bele, hogy milyen lesz majd egy egyetemi kurzus, és hogy folyik ott a közös munka, hanem Oktatói Követeinket is megismerheted. Délután pedig a Kar hallgatói mutatják meg Nektek a campust és Pécs városát. Esténként nagy beszélgetések, új barátok, hamisítatlan #pécsibölcsész életérzés vár Benneteket.
    A tábor programja egy különlegességet is rejt, mert részt vehettek egy 10 órás tanulásmódszertani tréningen is, ami segít majd benneteket az érettségire való felkészülésben.

RÉSZLETES PROGRAM

Miért érdemes eljönni?

• Ha érdekelnek a bölcsészet- és társadalomtudományok, nem kérdés, hogy itt a helyed!
  • Ha szeretnél egy kis plusz tudást az érettségihez, akkor is érdemes csatlakozni!
  • Ha eltöltenél egy vidám és élménydús hetet a pécsi bölcsészkaron, ne habozz jelentkezni!

• A tábor időpontja: 2022. július 4-8.
  • A tábor helyszíne: Pécs, Ifjúság útja 6.
  • Jelentkezési határidő: 2022. május 31.
  • Részvételi díjak:
  • A részvétel díja (ellátás nélkül): 15.000 Ft
  • Részvételi díj ebéddel: 20.000 Ft
  • Teljes ellátással (szállás, napi háromszori étkezés) 35.000 Ft
  • Befizetési határidő: 2022. június 15. (Kérjük, ügyeljen a befizetési határidőre, mivel ennek betartásával tudjuk csak garantálni az ellátás biztosítását!)
  • Egyéb technikai információkról a regsiztrációs határidő lejárta után e-mailben küldünk tájékoztatást.