PSZIESZTA-Pécsi Pszichológus Napok 2023

2023-03-23 10:00 - 2023-03-25 19:00

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar (7624 Pécs, Ifjúság útja 6).

Ez a 3 napos ingyenes konferencia március 23-25 között kerül megrendezésre a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar pszichológia intézetében!

A Pécsi Pszichológus Napok, más néven PSZIESZTA célja közelebb hozni a pszichológiát a hétköznapi személyek számára, akik szívesen foglalkoznak a pszichológia aktuális kérdéseivel. Az idei programsorozat az Együtt Egyedül nevet viseli, melynek megfelelően a konferencia témái is a társas magány kérdése köré épülnek.

Az eseményen számos előadás és műhelyfoglalkozás is helyet kap, melyet a látogatók ingyenesen, regisztrációt követően megtekinthetnek.

További információkért látogassatok el a PSZIESZTA Facebook, valamint Instagram oldalára is.

Pszieszta Programrács