Egészségtudományi Kar nyílt nap - Zombor

2020-01-24 10:00 - 2020-01-24 14:00

Zombor, Magyar Polgári Kaszinó, Venac Petra Bojovica 13. (tükrös terem)

Kapcsolattartó
Tóth Krisztina
krisztina.toth@etk.pte.hu

Nyílt napot tart az Egészségtudomány Kar Zombori Ápoló Bsc képzése január 24-én, 10 órás kezdettel.

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar 2016 szeptemberétől elindította nappali munkarendben BSc (főiskolai) szintű ápoló képzését magyar nyelven.

A kar szeretettel várja az ápoló szakon továbbtanulni vágyó, érettségivel rendelkezők jelentkezését.

Az elméleti képzésre Zombor városában, a Magyar Polgári Kaszinó épületében kerül sor. Az oktatók a PTE Egészségtudományi Kar nemzetközileg is elismert szakemberei, akik nagy gyakorlattal rendelkeznek az evidenciákon alapuló ápolástudomány, valamint az egészségtudomány területén.

A gyakorlati képzésekre döntően Magyarországon, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központjában, valamint az Egészségtudományi Kar oktatókórházaiban kerül sor, mely biztosítékot jelent arra, hogy a hallgatók elsajátíthatják a kor elvárásainak megfelelő, lehető legmodernebb ellátási protokollokat. Ezen tudással megszerzett ápolói oklevél az Európai Közösségi Jog alapján az Európai Unióban automatikusan elfogadásra kerül.

Program:

10.00 Megnyitó (köszöntő, majd tájékoztatás a felvételi eljárásról)

11.00 interaktív programok több helyszínen

Minden érdeklődő diákot és tanárt szeretettel várnak a szervezők!