Az orvoskar XXI. százada – a PTE ÁOK campusának fejlesztési terve: sajtóreggeli

2020-02-04 09:30 - 2020-02-04 11:30

PTE ÁOK Dékáni Tanácsterem (Pécs, Szigeti út 12.)

Kapcsolattartó
Szabó Gábor
gabor.szabo@aok.pte.hu

Az eseményen bemutatjuk a pécsi orvoskar középtávú fejlesztési elképzeléseit, egy modern és vonzó egyetemi campus vízióját, amely a város mindennapi életében is pozitív változásokat hozhat.

Részletesen ismertetjük az általunk Campus 1.0-nak és Campus 2.0-nak elnevezett reorganizációs és komplex campus-rekonstrukcióra irányuló projekteket, amelyek közül az új elméleti tömb már a kézzelfogható valóságot képviseli.

A „nyitott campus” elképzeléssel - amellyel gyakorlatilag egy szép, szabadon látogatható parkosított környezettel gazdagodik a környék -, az oktatási épületek és a park megújulásával a városrész is újabb lökést kap a fejlődésben. Az esemény nyitott, a sajtó valamennyi képviselőjét szeretettel várjuk! Dékán úrral egyéni interjú készítésére van lehetőség, amelyhez – dékán úr szűkös időkerete miatt – előzetes regisztrációt kérünk.

A regisztrációkat 2020.01.31-ig, 16 óráig tudjuk fogadni. Kérjük, adjátok meg pontos telefonos elérhetőségeteket, illetve a sajtóorgánum nevét, amelyet képviseltek, valamint azt, milyen jellegű (újság, rádió, televízió), és időtartamú interjút szeretnétek készíteni.

A korábbi információval ellentétben lehetőség lesz az új épületbe való rövid betekintésre, fotózásra, kamerázásra is!

A program:

9.30 Köszöntés, a résztvevők bemutatása

9.35 Dr. Nyitrai Miklós dékán előadása a Campus 2.0-ról és az ÁOK terveiről

10.00 Tóth András MVP-projektmenedzser ismerteti az új épület haladását, várható átadásának időpontját

10.15 Azonnali kérdések, majd kötetlen beszélgetés kávéval, tízóraival

10.45 MVP új épületének be- és körbejárása Tóth András projektmenedzser vezetésével.