Nyílt nap az Egészségtudományi Kar Zombori Képzési Központjában

2019-01-22 10:00 - 2019-01-22 15:00

Magyar Polgári Kaszinó (25000 Szerb Köztársaság, Zombor, Petar Bojović körút 13.)

Kapcsolattartó
Goldbach Julianna marketing és szolgáltatási vezető
julianna.goldbach@etk.pte.hu

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar 2016 szeptemberében elindította nappali munkarendű, BSc szintű ápoló képzését a szerbiai Zomborban. A képzés és a kar nyílt nap keretében mutatkozik be január 22-én.

A rendezvény célja bemutatni az érdeklődő diákoknak, tanároknak és szülőknek a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karát, valamint az ápoló BSc képzést.

A rendezvényen az általános kari és szakbemutatáson túlmenően lehetőség nyílik a Magyar Polgári Kaszinóban kialakított tantermek és demonstrációs termek megtekintésére, interaktív szakmai bemutatókon történő részvételre. A kar oktatói és hallgatói segítségével különböző demonstrációs eszközöket lehet kipróbálni (vérvétel, újraélesztés, intubációs modell, stb.), lehetőség nyílik vércukor és vérnyomásmérésre, vércsoport meghatározásra, testösszetétel vizsgálatra, betegmozgatásra, valamint egészséges falatokat is kóstolhatnak a vendégek.

A nyílt napra szeretettel várja a PTE Egészségtudományi Kar, valamint a Magyar Polgári Kaszinó a kedves érdeklődőket.

További infók: https://www.facebook.com/events/1246264998880145

Kapcsolat: