Kedvenc verseink - A vers ünnepe a magyar Költészet Napja alkalmából

2018-04-10 11:00 - 2018-04-10 13:00

PTE KPVK (Szekszárd, Rákóczi utca 1.)

Kapcsolattartó
Egléné Fekete Zsuzsanna
eglenezsuzsa@kpvk.pte.hu

Kedvenc Verseink címmel 2018. április 10-én 13 órától nyolcadik alkalommal rendez versünnepet a Magyar Költészet Napja alkalmából a PTE KPVK.

Program:

• 13:00 ARC-HARC Négy Tolna megyei író, költő fotókiállítás megnyitója
  • 13:30 Kedvenc Verseink – Versünnep a Magyar Költészet Napja tiszteletére

A program nyitó és egyben kísérő rendezvénye Móser Zoltán fotóművész, a Magyar Művészeti Akadémia (MMA) tagja ARC-HARC Négy Tolna megyei író, költő című irodalmi fotókiállítása. A kiállítást megnyitja Prof. Dr. Horváth Béla egyetemi tanár, József Attila-kutató, a PTE KPVK dékánja.

A versünnepen Egyetemi polgárok, közéleti személyiségek, diákok nyugdíjasok, és a térség településeiről érkező versszerető emberek osztják meg egymással a magyar költészet kincsestárából legkedvesebb verseiket.

További információ: http://kpvk.pte.hu/content/versunnep-magyar-kolteszet-napja-alkalmabol-varjuk-versmondok-jelentkezeset