A PTE hallgatók jelentkezését várja a Tanítsunk Magyarországért! országos program egyetemi mentorcsapatába!

2022.

szeptember

02.

Tanítsunk Magyarországért!

Segíts kistérségi általános iskolás diákoknak és szerezz kreditet és ösztöndíjat mentorként! Légy részese egy nagyszerű közösségnek! Legyél Te is mentor a Pécsi Tudományegyetemen!

A csatlakozás feltételeiről részletesebb információ itt érhető el: https://tanarkepzokozpont.pte.hu/hu/node/3041

Mit kínál az egyetemi hallgatónak a program?

• havi 35.000 Ft ösztöndíjat;
  • további havi 10.000 Ft-ot, melyet a gyerekekre, közös programokra költhetnek;
  • ingyenes utazási lehetőséget a Volán és MÁV járatain;
  • részvételt táborokban, kirándulásokon, közös programokon;
  • támogató közösséget;
  • tanulási lehetőséget és tapasztalatszerzést;
  • a kistelepülésen élő kisiskolások támogatását, szeretetét és ragaszkodását.

Hogyan lehet a mentorprogramhoz csatlakozni?

A csatlakozás előfeltétele a Campus-kurzusok között meghirdetett Tanítsunk Magyarországért! — nonformális tanulástámogatásra és mentori feladatok ellátására felkészítő kurzus elnevezésű szabadon választható tantárgy felvétele, melynek elvégzése után már következő félévben aktív mentorként vehetsz részt a programban!

A tantárgyhoz kapcsolt kurzusok a Neptun tanulmányi rendszerben TMOI kurzuskóddal szerepelnek és 2022. szeptember 2. (péntek) 8.00 órától 2022. szeptember 19. (hétfő) 24 óráig lehet felvenni őket. A kurzusok a PTE valamennyi hallgatója számára elérhető.

#együttkönnyebb #mentornaklennijó #példamutatás #segítségnyújtás

#közösségépítés #közösélmények #kinyílikavilág

#megtalálniatehetséget #segítségapályaválasztásban

#avalóvilág #tapasztalatszerzés #elhívatottmentor

#vidámság  #kíváncsiság #motiváció #önismeret

Rovat

Barangold be a PTE-t virtuálisan az interaktív böngészőnkkel!