1% az Egyetemért

2018.

április

Kedves Egyetemi Polgár!

A Pécsi Tudományegyetem hazánk első felsőoktatási intézménye, melynek célja az oktatáson, kutatáson, a tudományok magasszintű művelésén túl, a gyógyítás nemes feladatának ellátása.

A PTE Alapítvány feladata, hogy hallgatóink számára minél színvonalasabb tanulási lehetőséget, oktatóink számára megfelelő oktatási és kutatási környezetet, valamint dolgozóinknak fejlődési lehetőséget biztosítson.

Az elmúlt években az SZJA 1%-át felajánlók jóvoltából hallgatói, kulturális és sport programokat támogattunk, oktatóink és munkatársaink konferenciákon, tanfolyamokon vehettek részt.

Köszönjük, hogy adója 1%-ával Ön is a pécsi felsőoktatás jövője mellett dönt!

Adószámunk: 19034951-1-02

Az adó 1+1 százalékának felajánlására az eSZJA felületen vagy az önadózóként elkészített bevallásban, illetőleg a nyilatkozat NAV-hoz történő személyes benyújtással van lehetőség 2018. május 22-ig.