Mentünk, láttunk, visszajöttünk, avagy a Budapest-Bamako Rallyn jártunk

2024-04-23 18:00

Művészetek és Irodalom Háza (Pécs, Széchenyi tér 7-8, 7621)

Kerekasztal-beszélgetés a PTE csapatával: Dr. Gonda Tiborral, Szász Istvánnal és Barnaki Zoltánnal az InternationalSeasons keretein belül. Beszélgetőpartnereik: Győrffy Zoltán, a PTE kapcsolati igazgatója valamint Prof. Dr. Tarrósy István, a PTE nemzetközi igazgatója.

Dr. Gonda Tibor a PTE KTK habilitált docense. Oktatói és kutatói profilja a turizmus különböző területeit érinti: turisztikai termékfejlesztés, alternatív turizmus, akadálymentes turizmus, okos turizmus, turisztikai vállalkozások és szállodai gazdálkodás. Értelem szerűen -részben ezzel összefüggésben- hobbija az utazás.
Barnaki Zoltán 66 éves nyugdíjas. 1990-ben végzett a Pécsi Tudományegyetemen közgazdászként. Több, mint tízéves álma volt, hogy részt vegyen a Budapest-Bamako Rallyn. Ezért dolgozott a nyugdíjba vonulás után még egy évet, hogy előteremtse az induláshoz szükséges pénzt. A családja maximális támogatása mellett két barátjával vágott bele ebbe a nagy kalandba.

Facebook esemény >>

Mentünk, láttunk, visszajöttünk