Klip Premier - Videóklip a PTE Egészségtudományi Kar hallgatói életéről

2018-07-06 09:00 - 2018-07-06 13:00

Helyszín: Pécsi Expo Center, II. szekció terem (Pécs, Megyeri út 72., bejárat a porta felől)

Kapcsolattartó
Prof. dr. Betlehem József dékán
betlehem@etk.pte.hu
72/513-672

A PTE Egészségtudományi Kar hallgatói az elmúlt két évtizedben többször bizonyították, hogy nemcsak a választott hivatásukban tehetségesek, hanem tánc, sport és zenei területen is.

A PTE ETK két gyógytornász hallgatója – Kollarics Attila és Végh Balázs – 2015-ben a kar rendezvényeihez hirdetett casting kapcsán álltak össze zenekarrá, és Pí Therapy néven azóta is együtt dolgoznak. Munkájukat a PTE Zenélő Egyetemének (ZEN) támogatásával végzik.

A dalszerző páros a tanulmányaik befejezésének apropóján az egyik első közös szerzeményükhöz, az ETK dalhoz készítettek szaktársuk – Püsök Péter – segítségével videóklipet.

A videó ősbemutatójára a PTE Egészségtudományi Kar Oklevélátadó Ünnepsége előtt kerül sor, mely esemény sajtónyilvános.

Résztvevők:

Prof. dr. Betlehem József egyetemi tanár, dékán PTE ETK