international

Bőköz Fesztivál

PTE-s programok is lesznek!

Augusztus 20.: 6 PTE-s kitüntetett!

Magas színvonalú munkájukat ismerték el az államalapítás ünnepe alkalmából

Búcsúznak a kínai hallgatók

A Hangzhou Normal University hallgatói remek nyári egyetemen vettek részt

Ösztöndíjprogramot indít a Paks II. Zrt.

A 2019/2020-as tanévben induló programra középiskolások és egyetemisták is pályázhatnak.

Magyar ezüstérmek a földrajzi olimpián - PTE-s irányítással!

Két ezüstérmet szereztek a magyarok a Földrajzi Olimpián! A magyar csapat kiválasztását és felkészítését, mint évek óta mindig, ezúttal is a PTE TTK munkatársai irányították.

Gyászhír - elhunyt dr. Sümegi Balázs

Jók vagyunk, de lehet ezt még tovább fokozni!

Nemzetköziesítés terén értékelték a PTE-t

Gyászhír - elhunyt dr. Mess Béla

Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy dr. Mess Béla, az Anatómiai Intézet emeritus professzora július 27-én, életének 93. évében elhunyt.

Pótfelvételi 2019

Nem sikerült első körben a felvételid? Nincs veszve minden, csatlakozz a PTE hallgatói csapatához a pótfelvételin keresztül!

Komoly elismerést kapott a Magyar Fészek+ mintaház

Négy díjjal is jutalmazta a Solar Dechatlon egyetemi innovációs házépítő világverseny zsűrije a Pécsi Tudományegyetem, a Miskolci Egyetem és az algír Blidai Saad Dahlad Egyetem házát.