Felhívás az Oktatási Hivatal TeachUP projektjében való részvételre

Tisztelt Hallgató!
Az Európai Bizottság az Erasmus+ program keretében egy átfogó európai beválásvizsgálatot végez, amely a tutori támogatás hatékonyságát méri online tanártovábbképzési és tanárképzési kurzusokban.

A TeachUP (Teacher Upskilling) egy olyan nemzetközi projekt, amelybe 10 országból toboroznak iskolákat és tanárokat, illetve tanárképző felsőoktatási intézményeket és tanár szakos hallgatókat. A projekt hazai megvalósító partnere az Oktatási Hivatal.

A PTE egyike azoknak az intézményeknek, amely lehetőséget kapott arra, hogy részt vegyen ebben az innovatív projektben. Az egyetem tanárszakos hallgatói a 2018/2019-es tanév folyamán részt vehetnek négy ingyenes online kurzuson, melyről oklevelet kapnak; illetve elsőként ismerhetik meg az innovatív projekt kutatási eredményeit.

Tájékoztató »

Brossúra »

Gyakran ismételt kérdések »