Üzemi Tanács Választás

2021.

október

Tisztelt Egyetemi Munkavállalók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Közalkalmazotti Tanács megbízatása Egyetemünk Alapítványi működtetésbe vételével megszűnt, ezért megkezdtük a Munka Törvénykönyve által szabályozott Üzemi Tanács választás szervezését. A választás lebonyolításra a szakszervezetek és a munkavállalók jelölteket állíthatnak.

A jelölhető munkavállalók listáját eljuttattuk minden Szervezeti Egység vezetőjéhez.

Jelöltállítás határideje: 2021. október 25.

A Választási Bizottság a szavazás időpontját 2021. december 3-7-re tűzte ki. A szavazás közvetlen és titkos formában online módon történik.

A választáson valamennyi PTE munkavállaló választhat és korlátozásokkal választható.

A szavazás érvényességéhez a munkavállalók több, mint felének a szavazatára van szükség. Kérem Önöket kísérjék figyelemmel az egyetemi e-mail címükre érkező szavazással kapcsolatos tájékoztatásokat!

A Választási Bizottság