Rektori köszöntő

2018.

szeptember

Rektori köszöntő

Szeretettel köszöntöm egyetemünk vezetése és a magam nevében is a 2018/19-es tanévet megkezdő hallgatóinkat, végzősöket, felsőbb éveseket, gólyákat egyaránt.

Bízom benne, hogy a kellemes és hasznos nyári hónapok után valamennyien feltöltődve, jóleső várakozással és kellő szakmai kíváncsisággal felvértezve térnek vissza vagy lépnek be először egyetemünkre, városunkba.

Megígérhetem: oktatóink, kutatóink, dolgozóink mindent meg fognak tenni azért, hogy Önök a lehető legjobb feltételek mellett tanulhassanak, kutathassanak.

Városunk sajátos hangulatával, a természet szépségeivel és a kultúra egyedi értékeivel méltó környezetet biztosít tanulmányaikhoz.

Kérem Önöket, hogy mint egyetemünk polgárai figyeljenek oda egymásra, a minket körülvevő értékekre és ahogyan eddig is tették: a várossal, a pécsiekkel fenntartott jó kapcsolatokra.

Ezen gondolatok jegyében kívánok Önöknek eredményes tanévkezdést!

Dr. Miseta Attila

rektor