Rangos sportszakmai elismerésekben részesültek a PTE munkatársai, hallgatói

2020.

augusztus

A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) augusztus 12-i tisztújító közgyűlésén került sor az egyetemi sportért megvalósított kiemelkedő munka elismerésére szolgáló díjak átadására, melyeket Dr. Szabó Tünde, sportért felelős államtitkár, Dr. Kulcsár Krisztián, a MOB elnöke, Dr. Hankó Balázs, felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár, Murai László, a HÖOK elnöke és Prof. Dr. Kiss Ádám, a MEFS leköszönő elnöke nyújtott át.

Díjazottak

Müller Zsófia Zita (PTE ETK)

Varga András (PTE TTK)

A Pécsi Tudományegyetem két hallgatója: Müller Zsófia Zita (PTE ETK) és Varga András (PTE TTK) Főiskolai Halassy Olivér Hallgatói Díjat vehetett át.

Halmos Zoárd

Bánkyné Perjés Beatrix

A PTE Sportiroda két munkatársa: Halmos Zoárd a szabadidős rendezvények tervezése, szervezése, népszerűsítése, valamint lebonyolítása elismeréseként Gedényi Mihály Elnöki Elismerő Oklevél az Egyetemi Sport Szervezéséért Díjat, Bánkyné Perjés Beatrix az egyetemi táncsport elhivatott oktatásáért és szervezéséért MEFS Csik Ferenc Ezüstplakettje az Egyetemi – Főiskolai Sportért Díjban részesült.

Új elnökség

A tisztújító közgyűlésen az elkövetkezendő négy évre elnökségi tagnak választották Prof. Dr. Ács Pongrácot, a PTE ETK dékánhelyettesét, a PTE PEAC elnökét. A MEFS elnöki posztját Prof. Dr. h. c. Mocsai Lajos tölti be.