A stresszmentes és érdekfeszítő előadás titkai

2024-04-24 18:00

Dél-Dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont Mélyföldszint (Universitas utca 2/A.)

A PTE Karrier Iroda „A stresszmentes és érdekfeszítő előadás titkai” címmel előadást szervez, amelyre Önt is szeretettel várja!

Előadónk Györffy Kinga retorikai-storytelling tanácsadó, tréner, egyetemi oktató és kutató. Közel húsz éves tapasztalattal, több száz felső- és középvezető, szakember, startupper, értékesítő, kutató és oktató retorikai-storytelling fejlesztésében, illetve felkészítésében vett részt - Európa-szerte.

Az interaktív, gyakorlatfókuszú előadás kiragadja Önt a megszokott sablonból, és egy újfajta retorikai-előadástechnikai storytelling úton indítja el. Hatására magabiztosabban és felszabadultabban fog felszólalni, képes lesz megragadni és fenntartani a hallgatóság figyelmét, értékeit és eredményeit meggyőzően tudja majd kommunikálni, üzenetei átélhetőek és visszaidézhetőek lesznek.

REGISZTRÁLJON AZ ELŐADÁSRA!

Az előadást követő napon egy trénig keretében, védett közegben, gyakorolhatja az előadáson tanultakat!

A TRÉNINGRE ITT REGISZTRÁLHAT!

Amennyiben a jelentkezés során problémája merül fel, keressen minket bizalommal a karrieriroda@pte.hu e-mail címen!