“Meg voltam győződve arról, hogy ez a 21. században nem történhet meg”

Violetta Gerasenko, Ukrajnából érkezett menekült hallgató

Információ az Ukrajnából menekült hallgatóknak

Erre a szemeszterre április 15-ig jelentkezhetnek

Jótékonysági hangverseny a Pécsi Bazilikában

A Pécsi Székesegyházi Plébánia és a Művészeti Kar március 21-én, 18:00 órakor jótékonysági zenés áhítatot és kiállítást rendez.

Tandíjmentesség, mentorhallgatói támogatás és önkéntesség

A PTE Operatív Stáb március 17-én több fontos ukrajnai menekülteket és önkéntes segítőiket érintő ügyben foglalt állást.

A Compostela Egyetemi Csoport és a Dunai Rektorok Konferenciája is kiáll Ukrajna mellett

Mindkét szervezet elítéli az orosz katonai agressziót Ukrajnában. Emellett szolidaritásukat és aggodalmunkat fejezik ki, valamint konkrét támogatási lehetőségeket ajánlanak fel.

A PTE EHÖK is segít az ukrajnai menekülteknek

Az EHÖK az egyetem valamennyi karán adománygyűjtő pontokat alakított ki, ahol tartós élelmiszereket, takarókat és higiéniai termékeket lehet leadni.

Partneri segítség

A Telekom segítsége az Ukrajnából menekülőknek

Segítsünk együtt! - A PTE Operatív Stáb üzenete

A PTE Operatív Stábja is szeretné kifejezni szolidaritását az ukrajnai menekültekkel szemben, és segítő kezet nyújt a jelenlegi humanitárius katasztrófában a rászorulóknak.

A PTE fogadja az Ukrajnából menekülő hallgatókat

Segítség a tanulmányok folytatásához

Rektori üzenet - segítsünk együtt!

A PTE együtt segít az ukrajnai bajbajutottaknak