Tájékoztató az International Spring programjainak elhalasztásáról

2020.

március

Kedves Érdeklődők!

A Pécsi Tudományegyetem Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatósága tájékoztatja Önöket, hogy a Nemzetközi Tavasz programjait az egyetemi polgárok és a résztvevők egészségvédelme érdekében a mai naptól elhalasztjuk.
A programok a későbbiek során megtartásra kerülnek, melyek időpontjáról a programra jelentkezőket / érdeklődőket a közösségi oldalakon és a honlapon tájékoztatjuk.
Kérjük, kövessék a Nemzetközi Tavasz Facebook oldalát, ahol az esetleges további programváltozásokról kaphatnak információt.

Üdvözlettel,
a Nemzetközi Tavasz Rendezvénysorozat szervezői

Dear Audience!

The Centre for Internationalization and Connections of the University of Pécs informs you that the events of the International Spring are being postponed to protect the health of the university citizens and all participants.
The programs will be held at a later date, which will be announced on the social media and website of the University.
Please follow the International Spring Facebook page, where you will find information on any program changes!

Best regards,
organizers of the International Spring Series