FINTELLIGENCE Pénzügyi Oktatási Centrum átadó ünnepség

2018-11-08 10:00 - 2018-11-08 11:00

PTE Közgazdaságtudományi Kar (7622 Pécs, Rákóczi út 80., 3. emeleti 323-as terem)

Sok szeretettel invitáljuk a sajtó képviselőit a Takarékcsoport, a FINTELLIGENCE Pénzügyi Kultúra Központ és a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar együttműködéseként megvalósuló FINTELLIGENCE Pénzügyi Oktatási Centrum átadó ünnepségére.

A Közgazdaságtudományi Kar vezetése fontosnak tartja, hogy megfelelő infrastrukturális hátteret biztosítson mind a hallgatók, mind a munkatársak részére a tanuláshoz, fejlődéshez, az oktatói és a kutatói munkához.
Az elmúlt években számos tanterem, közösségi tér, tárgyaló és oktatói szoba is megújult. Az edukációs célokat is szolgáló pénzügyi labor e fejlesztési projekt legújabb lépcsője, mely egyúttal a Magyar Bankszövetség kezdeményezésére formálódó országos Fintelligence Pénzügyi Oktatási Hálózat legújabb tagja. A legkorszerűbb technológiával felszerelt központ a jövőben nagymértékben segíti a pénzügyi műveltség elmélyítését, ideális helyszínt biztosít egyetemi szintű kurzusoknak, konferenciáknak, ismeretterjesztő előadásoknak és iskolás csoportok fogadásának.

Kérjük, hogy az átadó ünnepségen való részvételi szándékát előre jelezze legkésőbb 2018. november 7-ig ITT »