21. Magyar Nyelv és Kultúra Nyári Egyetem

Kapcsolattartó
Dr. Pelcz Katalin
pelcz.kata@pte.hu

A 21. Magyar Nyelv és Kultúra Nyári Egyetem július 17-én veszi kezdetét, s 26 országból 65 diák részvételével zajlik négy héten át. Érkeznek jelentkezők többek között Argentínából, Ausztriából, Belgiumból, Brazíliából, Csehországból, Finnországból, Németországból, az Egyesült Államokból, Szerbiából, Spanyolországból, Ukrajnából, Nagy-Britanniából, Litvániából, Japánból, Kanadából, Horvátországból, Kínából, Romániából, Oroszországból, Franciaországból, Görögországból, Szlovéniából, Szlovákiából, Svájcból, Olaszországból, Lengyelországból.

A program hivatalos megnyitóját és nyitófogadását 2022. július 17. vasárnap 18:00 órakor a PTE Damjanich utca 30-ban rendezik. A megnyitóra szeretettel várják a sajtó képviselőit.

További információ:

www.magyar-ok.hu