Bepillantó – Utazó kiállítás a pécsi egyetemi polgárokról

2023-03-29 15:00

PTE Műszaki és Informatikai Kar Aula (Pécs, Boszorkány u. 2.)

A Múltból a jövő felé centenáriumi programsorozat részeként készít a könyvtár egy utazós roll-up kiállítást Bepillantó címmel.

Bepillantó – Utazó kiállítás a pécsi egyetemi polgárokról

A tárlat egy, a mai egyetemi polgárokat bemutató tablókiállítás, melyet a karok épületei között fogunk utaztatni a jubileumi év alatt 2023-ban.

A kiállításban a Pécsi Tudományegyetem 14 munkatársát, hallgatóját ismerhetik meg a látogatók.

Ők vallanak arról, hogy mit jelent számunkra az egyetem, az itt tanulással vagy munkával töltött évek, mit kaptak munkahelyüktől és mit adnak ők az intézmény számára.

A képeket Csortos Szabolcs készítette, a kiállítást a PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont Történeti Gyűjtemények munkatársai állították össze.

A kiállítást megnyitja:

Fedeles Tamás, Pécsi Tudományegyetem, rektorhelyettes

Medvegy Gabriella, Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kar, dékán

Szeberényi Gábor, Pécsi Tudományegyetem Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont, főigazgató

Esemény: https://fb.me/e/2qOpifZIM