Pályázati kiírás szolgálati lakások bérleti jogának elnyerésére

A Pécsi Tudományegyetem pályázatot hirdet a vagyonkezelésében lévő 2 db szolgálati lakás bérleti jogának elnyerésére.

A Pécsi Tudományegyetem pályázatot hirdet az alábbi címen található egyetemi lakások 2 évre szóló bérleti jogának elnyerésére:

- 7632 Pécs, Tildy Z. utca 5. fszt/2. 50 m2 alapterületű 2 szoba összkomfort
- 7632 Pécs, Tildy Z. utca 5. II/8. 50 m2 alapterületű 2 szoba összkomfort

a mindenkor érvényes, „A Pécsi Tudományegyetem kezelésében levő ingatlanok, helyiségek, lakások, szálláshelyek, és sportlétesítmények minimális bérleti díjairól” szóló gazdasági főigazgatói utasításban szereplő díjtételekkel. A bérleti díj jelenlegi értéke: 25.000,- Ft /hó.
A bérleti díjon felül a bérlőt terhelik a lakás fenntartásával járó rezsiköltségek (közüzemi díjak, közös költség).

A beköltözés várható legkorábbi időpontja: 2017. november 01.

Pályázatot a Pécsi Tudományegyetemmel közalkalmazotti jogviszonyban álló személy nyújthat be.
A pályázatokat a Pécsi Tudományegyetem Kancellária Műszaki Szolgáltatási Igazgatóság Műszaki Főosztály Szállásmenedzsment irodán (7633 Pécs Szántó Kovács János u. 1/D Kollégium, munkanapokon 9.00-15.00 óráig) kell benyújtani vagy a PTE Kancellária Műszaki Szolgáltatási Igazgatóság Műszaki Főosztály Szállásmenedzsment 7633 Pécs, Szántó Kovács János u. 1/b. címre kell megküldeni úgy, hogy azok legkésőbb

2017. október 06. napján 13 óráig beérkezzenek.

További részletek ezen a linken!

Pályázat kiíró:
PTE Kancellária Műszaki Szolgáltatási Igazgatóság, Műszaki Főosztály Szállásmenedzsment (7633 Pécs, Szántó Kovács János u. 1/b.)
Kapcsolattartó:
Both Vilma