Felhívás az EDUC Etandem-ben való részvételre

2024.

március

Az EDUC Európai Egyetemi Szövetség olyan hallgatók jelentkezését várja, akik szeretnének részt venni egy online virtuális csereprogramban, úgynevezett Etandem-ben, egy másik hallgatóval az EDUC partneregyetemek egyikéből.

Szeretnéd az angol nyelvtudásodat fejleszteni egy nemzetközi környezetben?

Szívesen találkoznál virtuálisan más egyetemek hallgatóival?

Ha mindegyik fenti kérdésre a válaszod IGEN, akkor olvass lejjebb!

Munkaórák száma: rugalmas, kb. 10-12 óra, 2024 március végétől június közepéig.

Célkitűzés: interkultuális kommunikáció és beszélt angol fejlesztése, partneregyetemek közti kapcsolaterősítés.

Ha az angol nyelvi szinted eléri a B2-t vagy a C1-et akkor ez a tökéletes lehetőség számodra, hogy nemzetköziesítsd a nyelvtudásod.

Jelentkezz itt

Jelentkezési határidő: 2024. március 22., 7:00.

Alig várjuk, hogy részese legyél az EDUC Etandem-nek.

További információkért, keress bennünket a educ@pte.hu e-mailcímen.