Pályázati felhívás a Pécsi Tudományegyetem ajándéktárgyainak online értékesítésére

I.          A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM AJÁNDÉKTÁRGY ÉRTÉKESÍTÉSI CÉLJAI

A Pécsi Tudományegyetem ajándéktárgy értékesítési profiljának elsődleges célja a hallgatói szolgáltatások színvonalának növelése, amely magában foglalja a webshop kialakításának lehetőségét is. Az ajándéktárgy értékesítés azért jelenik meg kiemelt kérdésként, mert ez a jelenlegi és a végzett hallgatók egyetemünkhöz fűződő kötödését erősíti, a PTE-s közösséghez való tartozás szimbóluma. Fontos számunkra, hogy egy olyan partnerrel tudjunk hosszabb távon együttműködni, aki a Pécsi Tudományegyetem szellemiségét és a hallgatóbarát attitűdöt is a sajátjának érzi. Ebből adódóan olyan partner jelentkezését várjuk a webshop üzemeltetésére, aki ötletgazdag és önálló tevékenységével, és az általa előállított minőségi ajándéktárgyakkal nagymértékben hozzájárul egyetemünk hírnevéhez. Az igényeknek és trendeknek megfelelően folyamatosan bővülő termékkínálat miatt az egyetemi ajándéktárgyak iránti kereslet egyre inkább nő, a PTE polgárai töretlenül keresik a már-már hagyományosnak mondható egyetemi pulóvert és a jelenleg nagy népszerűségnek örvendő full cap sapkát és tornazsákot is.

Az ajándéktárgy értékesítés lehetőségéről és a webshop kialakításáról a PTE online felületein (honlap, facebook, instagram) rendszeresen tájékoztatjuk a közel 20 000 fős hallgatói csoportot, és a több mint 25 000 fős Alumni közösséget is.

II.        A PÁLYÁZATOT BENYÚJTÓ AJÁNLATTEVŐVEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK

• A gyártásra, megrendelésre kerülő termékek körének és a feliratozásának, dizájnjának előre egyeztetése.
  • Az előre egyeztetett termékkörön (alapkínálat) felüli bővítési lehetőség biztosítása.
  • A megrendelések folyamatos, gördülékeny kezelése, termékek csomagolása, szállítás, számlázás biztosítása, a reklamációs és csereigények kezelése, a visszáru fogadása illetve a visszavételezett áruk készletbe-vételezése, a reklamációs ügyek és az esetleges fogyasztóvédelmi ügyek intézésére. Információk biztosítása termékekről, árakról kiszállítási díjakról.
  • Folyamatos kapcsolattartás a PTE erre kijelölt munkatársaival

III.      ELVÁRT PÁLYÁZATI ELEMEK, A PÁLYÁZATHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK

• Hasonló, vagy azonos tárgykörben értékesített termékek körének, és értékesítési módszerének, annak során alkalmazott online felület bemutatása.
  • A PTE számára felajánlásra kerülő névhasználati licenciadíj (éves díj) biztosítása a PTE részére.
  • Engedélyeket és nyilatkozatokat a tevékenység folytatásával kapcsolatban.
  • Online értékesítés bemutatása esetében annak folytatásához szükséges technikai feltételek meglétének igazolása.
  • Amennyiben eddig nem rendelkezik online értékesítési csatornával, de vállalja annak kialakítását: az eddigi bolti értékesítés bemutatása annak folytatásához szükséges dokumentumok, értékesítési helyszín bemutatása.
  • Online értékesítés megvalósítási koncepciója.

IV.      EGYÉB TUDNIVALÓK

A www.pte.hu honlapra felkerülő, jelen kivonatban foglaltak alapján a pályázó a megadott kapcsolattartókkal egyeztetve kérheti a teljes pályázati anyag elküldését.

Az ajánlatkérő hivatalos kapcsolattartója:

Dr. Szukics Nikolett, ügyvivő szakértő, PTE MSZI LRFO  +36 72/501-500/ 22564 mellék

E-mail: ajanlatkeres@pte.hu

Az ajánlatkérő szakmai kapcsolattartója:

Regényi Lilla, alumni referens, PTE RH MO  +36 72/501-500/ 12118 mellék

E-mail: regenyi.lilla@pte.hu

Jelige: „PTE ajándéktárgy értékesítés ONLINE értékesítési csatorna működtetése révén”

Érdeklődés jelzésének határideje: 2018. február 26. (hétfő) 12.00 óra

Pécs, 2018. február 9.