Felhívás díszoklevél igénylésére - 2023

2023.

január

12.

A Pécsi Tudományegyetemen vagy jogelőd intézményeiben 50, 60, 65, 70 vagy 75 éve diplomát szerzett jogász, műszaki végzettségű és pedagógus egykori hallgatók díszoklevél iránti kérelmét
2023. március 31-ig várja az Egyetem az alábbi módokon:

1. az ADATLAP, diplomamásolat és a szakmai önéletrajz papír alapú visszaküldésével az alábbi címre:

Rektori Kabinet Kapcsolati Igazgatóság – Alumni és Vállalati Kapcsolatok Iroda
Zóka Gréta
alumni munkatárs
7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.

2. az ADATLAP, diplomamásolat és a szakmai önéletrajz online, csatolmányként való visszaküldésével az alábbi címre:
diszoklevel@pte.hu

3. Az adatlap online is kitölthető az ONLINE ŰRLAPON.

Jelentkezéseket és további információkat kizárólag a diszoklevel@pte.hu e-mail címen fogadunk és adunk.
Határidő után beérkezett jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.

Az ünnepség várható időpontja 2023. június eleje, amelynek a PTE ÁOK Dr. Romhányi György Aulája (Pécs, Szigeti út 12.) ad otthont.
A rendezvény dátumáról a jelentkezési határidő letelte után adunk bővebb tájékoztatást.

A 2022-es ünnepség felvétele és a díjazottak névsora

A díjazottak névsora

Barangold be a PTE-t virtuálisan az interaktív böngészőnkkel!