A Nemzetközi Tavasz idén is számtalan programmal vár!

2019.

április

Ismét Nemzetközi a Tavasz!

A Pécsi Tudományegyetem Nemzetközi Tavasz / International Spring rendezvénysorozata idén is számtalan programmal várja majd az érdeklődőket a város különböző helyszínein.

A PTE-n több mint 4500 külföldi hallgató tanul, akik számos országból érkeztek Pécsre. Ismereteink az ő kultúrájukról, országaikról sokszor felületesek, hiányosak, de talán akadnak olyanok is, amelyekről szinte semmit sem tudunk.

A Nemzetközi Tavasz programjainak egyik legfőbb célja, hogy a közöttünk, velünk élő külföldi hallgatókat kicsit közelebbről megismerjük, akár úgy, hogy személyesen találkozunk velük valamelyik programon, vagy úgy, hogy többet tudunk meg arról az országról, kultúrkörről, ahonnan Pécsre érkeztek, hogy egyetemi éveiket nálunk töltsék.

A három hónapon át tartó Nemzetközi Tavasz kiállításain, koncertjein, előadásairól bővebb információk:

www.facebook.com/pg/InternationalSpringPTE