Mentorál-LAK ünnepélyes megnyitója a jogi karon

2019-10-22 17:00

PTE Állam- és Jogtudományi Kar (Pécs, 48-as tér 1.)

A Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának Mentorklubja 2019. október 22-én, 17 órai kezdettel "Mentorál-LAK" névre keresztelt klubhelységének ünnepélyes megnyitója kerül megrendezésre.

Az eseményt megnyitja Dr. Mészáros Gábor, a Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar általános dékánhelyettese. A megnyitón beszédet mond Visontai-Kovách Dalma, a Pécsi Tudományegyetem Karrier Iroda irodavezetője, és Dr. Pál Emese, a Kar oktatómentora.

A köszöntő beszédeket követően a 2018-as PTE Hangját, Édelmann Szofit hallhatjuk énekelni.

A Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának Mentorklubja 2018. novemberében alakult meg a Karon, az Összegyetemi Mentorhálózat keretében. A Mentorklub alapvető célja, hogy a lemorzsolódással veszélyeztetett, tanulási nehézségekkel küzdő hallgatókat segítse.
Az egyetemi szintű program célcsoportja az első évfolyamos hallgatók, azonban a Karon ez ennél szélesebb, bárki fordulhat a hallgatói vagy oktatói Mentorokhoz a felsőbb évfolyamos hallgatók közül is.
A Mentorklub sikere töretlen, mind tanulmányi, mind közösségformáló tekintetben is.

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/535764687182903/

A szervezők minden érdeklődőt sok szeretettel várnak!