Karácsonyi hangulat - népzenétől a rapp-ig - IV. PTE Adventi Koncert

Kapcsolattartó
Takács Gyula
gyula.takacs@etk.pte.hu

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán hagyomány, hogy a hallgatók, oktatók elő-adása színesíti a kar kiemelt rendezvényeit, legyen az tánc, vagy énekes produkció. A PTE ETK fontosnak tartja a tehetséges hallgatóinak felkarolását, hisz az életre szóló hivatások oktatása mel-lett fontos az önkifejezés támogatása, legyen az sport, zene, színház- vagy képzőművészet.

Örömteli, hogy egyre több hallgató vállal szereplést nemcsak kari rendezvényeken, de tehetségku-tató programokon is. A Janus Egyetemi Színház és a Táncoló Egyetem társulatának is aktív tagjai a kar hallgatói.

Immár hagyományként, az idei évben is az ETK hallgatói és oktatói karácsonyi koncerttel szeret-nének hozzájárulni az ünnepi készülődés hangulatához. A több mint egy órás műsorban a kar te-hetséges oktatói, valamint annak a magyar és az angol programban résztvevő hallgatói mutatkoz-nak be. A koncert különlegessége, hogy több zenei stílusban is elhangzanak az ünnepkörhöz köthe-tő dalok, így hallható lesz többek között népdal, rock- és rapp dal is.

A programra a szervezők szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt.