Megállapodás a PTE kezelésében álló ingatlan használatának átengedéséről az egyetem szervezeti egységei között (P20)

Dokumentum jele, száma :
P20
A bizonylat/nyomtatvány használatát, alkalmazását elrendelő PTE szabályozó (szabályzat, utasítás):
10/2022. számú kancellári utasítás az egyetemi ingatlanvagyon belső és külső hasznosításának ügyrendjéről
Papíralapú bizonylat megőrzésének, irattárazásának helye (szervezeti egység):
Bizonylatot a gazdálkodási rendszerben rögzítő szervezeti egység:
Kategória:
kontrolling/keretgazdálkodás
Dokumentum célja (kapcsolódó tevékenység rövid leírása):
Az ingatlanok belső hasznosításához kapcsolódó tényköltségek (vonatkozó utasítás 2. sz. melléklete szerinti használati díj és a többletszolgáltatások ellenértéke) gazdálkodó egységek közötti átterhelése az önköltségszámítás szabályairól szóló kancellári utasítás rendelkezései szerint, a P20 nyomtatvány adatai alapján történik.
Bizonylati út / dokumentum útja:
A Használatba adó a belső hasznosítására irányuló megállapodás létrejöttét követően köteles kitölteni a P20 nyomtatvány fejlécét és a „Jóváírás” részét a vonatkozó utasítás 2. sz. melléklet szerinti használati díj és a többletszolgáltatások ellenértékének feltüntetésével, majd megküldi az Igénylő részére. Az Igénylő a P20 nyomtatvány „Terhelés” részét kitöltve és aláírva továbbítja azt a Kancellária Közgazdasági és Kontrolling Igazgatóság Kontrolling Osztálya részére.
A tartalom frissítésének dátuma:
2022. 11. 21.
Dokumentum aktuális verziójának hatályba lépésének dátuma:
2015. április 29.