ABB ösztöndíj és mentorprogram női hallgatók részére

Ebben az évben az ABB két programot kínál a műszaki felsőoktatásban részt vevő hallgatóknak, amelyekben való részvételre várják a PTE-n  tanuló hallgatók pályázatait is.

Az „ABB mentor program női hallgatóknak " elnevezésű pályázatot a műszaki felsőoktatásban - az energetika és automatizálás területén - tanuló 5 fő főiskolai és egyetemi női hallgató számára hirdeti meg cégünk.

Az ABB a program során 5 fő női hallgatót választ ki. A programban részt vevők a cég vezetői közül saját dedikált mentorral konzultáción vehetnek részt a félév során 5 alkalommal. A nyertes hallgatók betekintést nyerhetnek egy multinacionális cég mindennapjaiba, gyárlátogatáson vehetnek részt, személyesen konzultálhatnak HR szakemberekkel, gyakornokként részt vehetnek a munkában, és megismerhetnek különböző életpálya modelleket a műszaki területen.

Az ABB ösztöndíjat végzős főiskolai és egyetemi hallgatók számára hirdetjük meg több témakörben. Az ösztöndíj a következőket foglalja magában:

-Nettó 20 000 HUF/hó ösztöndíjat 6 hónapon keresztül.
-Havonta maximum két alkalommal személyes és/vagy interaktív konzultációs lehetőséget az ABB egy szakemberével.
-Lehetőséget egy külföldi ABB gyár meglátogatására. Szakmai konzultációt az ABB-ről készített diplomamunka esetén.

A két programra való jelentkezés határideje 2015. október 31., a pályázati anyagokat pedig november 15-ig várjuk.

Részletesebb információ »

Letölthető anyagok:

Mentor program női hallgatók részére

Pályázat kiíró:
ABB Kft.